Svømmekurs for barn 6-9 år i Egersund

kr1,800.00

Vi tilbyr nå svømmekurs for barn i alder 6-9 år – denne gangen i Egersundshallen.
Dette er et unikt tilbud, og vi inviterer deg til å bli med oss i bassenget for å oppleve mestring, trygghet og vann­glede. Kurset er tilrettelagt for skolebarn og passer godt for de barna som sliter eller henger litt etter i svømmeundervisningen på skolen.Kurset settes opp til høsten dersom interressen er stor nok,ta gjerne kontakt for mer info.

Les mer

Svømmekurs for voksne

kr2,800.00

Vi tilbyr nå vårt populære svømmekurs for voksne – denne gangen i Egersundshallen.
Påmeldingen er åpen, og vi inviterer deg til å bli med oss i bassenget for å oppleve mestring, trygghet og vann­glede. Kurset er tilrettelagt for voksne og gir deg gode forutsetninger for å bli mer komfortabel og sikker i vannet.

Har du vannskrekk, føler deg utrygg i vann eller ønsker å oppleve vannets gleder med større trygghet? Dette kurset er tilpasset deg.
Kurset passer for både deg som ikke kan svømme, deg som kan litt, og deg som ønsker å bli tryggere i vannet. Målet er å redusere frykt, bygge selvtillit og gi deg en trygg og positiv opplevelse i vann.

Produktnummer: 409 Kategori: Stikkord: , , , ,
Les mer

Vi har for tiden ingen tilgjengelig oppsatte kurs i babysvømming.
Eigersund kommune leier våre instruktører til disse kursene.
Et kurs vi anbefaler på det sterkeste.

Babysvømming Eigersund kommune